سایت نقاشی ساختمان

تاریخ: ۱۱ دی ۱۳۹۶

سایت نقاشی ساختمان

 

سارق Behr Staining یک رنگ رنگی پررنگ و همه کاره است. سایه رنگ قرمز می تواند طلایی رنگ و یا رنگ گرم را به زیبایی خاموش و متعادل کند. این یک رنگ راحت است که هنوز هم هیجان و گرمای قرمز کلاسیک را ارائه می دهد.

اگر رنگ قرمز ش ما رنگ قرمز است، Hot Tamale بنجامین مور یک انتخاب فوق العاده است. این قرمز پر انرژی گرما از زیر نور گرم است، و آن را انتخاب خوبی به عنوان یک پاپ از لهجه رنگ در خانه شما است. جفت داغ تامیل بهترین رنگ با رنگ های گرم و نازک ترد است.

نقاشی ساختمان خوش دست

نقاشی ساختمان خوش دست

هنگامی که فقط یک قرمز سنتی انجام می شود، Valspar کلاسیک قرمز فقط کامل است. این قرمز است که شما تصور می کنید زمانی که از یک درب ورودی خوشایند فکر می کنید. کلاسیک قرمز علاوه بر فوق العاده ای برای تزئین سنتی در داخل و خارج است.

بولرو Behr یک سرخ خنک و خنک است که می تواند با قهوه ای، سبز و فیروزه ای افسانه ای ظاهر شود. نقاط ضعف رنگ غنی او رنگ آن را با رنگ های خنک تر از قرمز گرم سازگار می کند. بولرو همچنین می تواند به عنوان یک دیوار لهستانی یا در یک اتاق غذاخوری رسمی کار کند. ظرافت جفت های بولرو به خوبی با لهجه های طلایی فلزی و رنگ کرم رنگ سفید رنگ است.

نقاشی ساختمان خوش دست

نقاشی ساختمان خوش دست

رنگ های المپیک – شراب قرمز قرمز
رنگ های رنگ قرمز بالا. © نقره المپیک
نقوش المپیک قرمز قرمز شراب قرمز بسیار با بنفش عمیق بنفش است. اگرچه ممکن نیست، قرمز همیشه قرمز نیست. شراب سرخ قرمز یک قرمز غنی و سرد است که به خوبی در فضا نیاز دارد که نیاز به رنگ دراماتیک دارد، اما گرما بیشتر رنگهای قرمز نیست.

بنجامین مور شام
رنگ های رنگ قرمز بالا. © بنجامین مور
بنجامین مور شام یک نام رنگ به عنوان رنگ رنگ الهام بخش برای ناهار خوری و آشپزخانه درست است. این یک قرمز پیچیده است که با دکور معاصر یا مدرن است. شام با چوب تیره، هنر عکاسی سیاه و سفید، و تر و تمیز رنگ سفید تار می شود.

Valspar Terra Cotta Red قرمز خاموش و گرم است. رنگ های طبیعی Terra Cotta Red رنگی را برای دکور در فضای باز به عنوان مبلمان رنگی یا لهجه های بیرونی در نظر می گیرند. این قرمز آرام خواهد بود علاوه بر عالی به طرح تختخواب و یا کابین.

اسرار انتخاب قرمز راست
حالا که رنگ قرمز کامل پیدا کرده اید، اسرار تزئینات را یاد بگیرید. کارهای دون و دندان را با رنگ قرمز های سرد و قرمز تزئین کنید

 

پمپ نقاشی ساختمان, سایت نقاشی ساختمان, اجرا نقش ساختمان, رنگ آمیزی نمای ساختمان, نقاشی ساختمان و پتینه, پتینه کاری و نقاشی ساختمان, نقاشی ساختمان با رنگ درجه یک, نقاشی ساختمان با رنگ درجه ۱, نقاشی کردن خانه, نقاش برای ساختمان, نمونه کارهای نقاشی ساختمان


ارسال نظر