نقاشی ساختمان در جمهوری-تهران

تاریخ: ۰۱ اسفند ۱۳۹۶

نقاشی ساختمان در جمهوری-تهران

نقاشی ساختمان در جمهوری-تهران-,”نقاشی ساختمان” ,نقاشی ساختمان ,نقشه شهریار جاده شهریار رباط کریم ,نقاشی ساختمان در شهریارالیکا ,نقاشی ساختمان در شهریار.پتینه ,تجربیات نقاشی ساختمان ,استعلام نقاشی ساختمان ,نقاشی ساختمان در شهریاردرتهران ,نقاشی پذیرایی ساختمان ,نقاشی از ساختمان ,دستمزد نقاشی ساختمان
نقاشی ساختمان
رنگهای اصلی: در تئوری رنگ سنتی، قرمز، زرد و آبی رنگهای اصلی هستند زیرا دانههای رنگی تشکیل دهنده آنها از ترکیب هیچ رنگ دیگری به وجود نیامده و تمام رنگهای دیگر از ترکیبات مختلف این سه رنگ با یکدیگر به دست می آیند.

نمونه کار نقاشی ساختمان

نمونه کار نقاشی ساختمان

رنگهای فرعی یا ثانویه: سبز، نارنجی و بنفش رنگهایی هستند که از ترکیب رنگهای اصلی با یکدیگر حاصل میشوند. محل قرارگیری هررنگ ثانویه در دایره رنگ، بین دو رنگ اصلی تشکیل دهندهاش است.

نقاشی ساختمان در جمهوری-تهران

مجموعه کتابهای از
ساختمان سازی
رنگهای ترکیبی زرد نارنجی، قرمز نارنجی، قرمز بنفش، آبی بنفش، آبی سبز و زرد سبز، این رنگ ها از ترکیب یک رنگ اصلی با یک رنگ فرعی به وجود میآیند و در اینجاهم، در میان دو رنگ تشکیل دهنده خود قرار می گیرند.
هماهنگی (هارمونی) رنگ: هماهنگی یا هارمونی به معنای “چیدمان مطبوع اجزاء یک کل” است و وجود آن در تمام مظاهر زندگی از موسیقی، شعر، رنگ یا حتی یک کیک زیبا، جلوه میکند. از نظر دیداری، هماهنگی، در چیزی است که موجب لذت چشم میشود. این هماهنگی بیننده را مجذوب کرده و احساس نظم و تعادل را در او ایجاد می کند. هنگامی که چیزی ناهماهنگ است، یا خسته کننده است یا وحشتناک. از طرفی هارمونی بیش از حد نیز به ترکیبی بسیار ملایم و نچسب تبدیل میشود و بیننده را آن طور که باید مجذوب و علاقه مند نمی کند و بالعکس عدم حضور آن نیز تصویری به وجود میآورد که هیچ چشمی تحمل دیدن آن را ندارد.

نقاشی ساختمان در جمهوری-تهران

مغز انسان هر چیزی را که قابلیت سازماندهی نداشته و نامفهوم باشد، پس میزند. عمل دیدن به حضور یک ساختار منطقی نیاز دارد و هماهنگی رنگی میتواند این علاقه به دیدن و حس تعادل را به وجود بیاورد. به طور خلاصه، یکپارچگی مفرط موجب تحریک ناپذیری و پیچیدگی مفرط موجب تحریک بیش از اندازه مغز میشود. تعادل پویا، نتیجه حضور هماهنگی است.


ارسال نظر