انتخاب رنگ مناسب ساخمان

تاریخ: ۲۰ دی ۱۳۹۶

انتخاب رنگ مناسب ساخمان

 

انتخاب رنگ کامل رنگ خنثی آسان نیست. مشکل زمانی شروع می شود که متوجه شوید که رنگ ها می توانند به طور گسترده ای متفاوت از زمانی که شما آنها را به خانه می آورید، زیرا هر اتاق به دلیل روشنایی و سطوح موجود متفاوت است. چالش انتخاب یک رنگ خنثی از هزاران موجود نیز وجود دارد. اگر فقط شروع به انتخاب رنگ رنگ کرده اید یا در حال حاضر غرق خواهید شد، از یک لیست الهام گرفته از رنگ های رنگی مانند این استفاده کنید. محدود کردن انتخاب های شما در اوایل بازی می تواند رنگ کامل خنثی را بسیار آسان تر پیدا کند.

نقاشی ساختمان خوش دست

نقاشی ساختمان خوش دست

بهترین رنگ های خنثی – بنجامین مور رورد پاستر. © بنجامین مور
Revere Pewter یک خاکستری بژ است که یک رنگ خنثی است که اغلب به عنوان “greige” نامیده می شود. Greige یکی از رایج ترین رنگ های رنگ خنثی است. Revere Pewter بنیامین Moore همیشه در بالای لیست است، زمانی که طراحان داخلی از آنها خواسته می شود رنگ های مورد علاقه رنگ: خط بین رنگ خنثی گرم و سرد خنثی است، گرچه خاکستری است، خاکستری با زیر طاق های نرم قهوه گرم می شود. Revere Pewter می تواند بر روی دیوار از تکه رنگ آن تیره تر باشد، اما کیفیت آن درخشان است. .

نقاشی ساختمان خوش دست

نقاشی ساختمان خوش دست

برادستریت بژ، بنیامین مور، یک بیضوی خنثی گرم است که به سمت تاپه استوار است. به عنوان یک رنگ خنثی خنثی، توانایی آن برای افزایش هر فضا در حالی که سبک خود را حفظ می کند، آن را انتخاب خوبی برای اکثر اتاق ها می کند. از آنجا که Bradstreet Beige یک رنگ رنگ گرم است، ساده تر با رنگ های دیگر گرم می شود. لهجه های آبی داغ به یک اتاق رنگ در Bradstreet Beige فوق العاده نگاه می کنند. گریس های گرم و ضخیم می توانند با سایر لهجه های رنگ سرد کار کنند، اگر آنها ترد و بی صدا هستند.

کلی مور Rotunda White یک رنگ سفید رنگ زرق و برق دار است. من همیشه به دنبال یک رنگ سفید کامل هستم و از دیدن روتادوا سفید Kelly-Moore به عنوان یک پس زمینه برای Collection ColorStudio استفاده کردم. انتخاب رنگ سفید ممکن است دشوار باشد زیرا سفید می تواند خاکستری، زرد یا حتی صورتی باشد. سفید گرم مانند Rotunda White انتخاب عالی است زمانی که شما اضافه کردن لهجه گرم رنگی. همچنین می تواند با رنگ های سرد اگر اشباع شده و نه بیش از حد خاکستری باشد. با استفاده از سفید گرم در رنگ شما می تواند هماهنگی رنگ و گرما را بهبود بخشد.
آبی Arrow Valspar است طراح مورد علاقه است. روند رنگی برای بلوز به یک زاویه بسیار کم سبز تغییر کرده است. آبی عزیز که سالها پیش محبوب بود با سبز و خاکستری ساخته شده است. آبی فلش باعث می شود بهترین از هر دو از این روند. Valspar Blue Arrow بسته به روشنایی و دیگر سطوح در خانه شما می تواند مانند یک خاکستری / آبی غنی یا آبی / سبز ظریف باشد. آبی آرلو با هر دو چوب تیره و متوسط به نظر می رسد.

Valspar’s Churchill Hotel Ecru (همچنین به نام Savory Beige) یک رنگ رنگ نرم است که فقط به اندازه کافی رنگ را برای گرم کردن یک اتاق نشان می دهد، اما نه به خاطر برخورد با هر دکوراتیون موجود. اگرچه به نظر می رسد که آسان به انتخاب یک رنگ خنثی تبدیل شده اند، تعداد کمی از آنها احساس بی نظیری می کنند، بدون هیچ گونه آشکاری که می تواند در پالت رنگ شما خراب شود. Churchill Hill Ecru یک رنگ شگفت انگیز به عنوان یک پس زمینه برای مبلمان و دکوراسیون شماست. خنثی خنثی مانند این جفت ها با اکثر رنگ های چوب و تر و تمیز و بیشتر سبک های تزئینی.

تن را بدون تبدیل شدن به بیش از حد گرم و یا خیلی سرد. این رنگ خاکستری نرم درخشان است اما سرد نیست. C2 Greige به اندازه کافی گرم است برای استفاده در یک اتاق با تمام سایه های چوبی از نور تا تاریک، بر خلاف بسیاری از دانه ها و گوزن. از آنجا که C2 Greige بسیار متنوع است، می تواند زیبایی از اتاق به اتاق با فضیلت جریان یابد. C2 Greige خیره کننده با قهوه ای شکلات عمیق، سیاه و یا خاکستری عمیق با زیر دست های گرم. به عنوان یک خاکستری گرم، C2 Greige با زرد، نارنجی و دیگر رنگ های گرم که معمولا با خاکستری مناسب نیستند، به خوبی کار می کند.

Sherwin-Williams Filmy Green یک نمونه خیره کننده از نیترو سبز است که هر سبک تزئینی را فراتر می گذارد. Filmy Green دارای کیفیت خنثی سبز عنبیه است، اما با کمی رنگ اشباع شده و رنگ های کمتر آبی. نتیجه این کیفیت یک سبز است که هر دو پر جنب و جوش و محکم است. Filmy Green دارای زرد و سیاه و سفید است که دارای ظاهری کلاسیک و واضح است. Sherwin-Williams Filmy Green در یک اتاق حمام یا اتاق آبگرم مورد استفاده قرار می گیرد و یک ساحل ساحلی غول پیکر ایجاد می کند. علاوه بر یک ترکیب کلاسیک با سیاه و سفید، رنگ های دیگر که می توانند به خوبی با Filmy Green کار کنند، شامل قهوه ای تیره و سایه های تیره از سبز از یک نمونه رنگی است.

پروژه نقاشی ساختمان

پروژه نقاشی ساختمان

هنگامی که شما به دنبال رنگ خاکستری کامل خنثی هستید، Sherwin-Williams Sensible Hue باید اولین نگاه را داشته باشد. غنی تر از خاکستری پائین اما سبک تر از زغال چوب خاکستری، حس حسن را می توان در اتاق های مختلف استفاده می شود. اگر شما به دنبال یک خاکستری واقعی بدون اشاره از بژ هستید، می خواهید یک خاکستری خنک مثل این را بخوانید. رنگ حساس به خوبی به عنوان یک رنگ دیواری خنثی کار می کند، زیرا می تواند سطوح مختلف سنگ در خانه شما را مطابقت دهد. این می تواند زرق و برق دار با سنگ یا سطح جامد counter tops در یک آشپزخانه با کابینت سفید و یا بسیار تاریک.

کور رنگی خنثی خود را پیدا کنید
کلید یافتن بی طرفی کامل، شناخت رنگ پایه ای است که آن را گرم یا سرد می کند. رنگ های خنثی به رنگ رنگ در دیوارهای شما محدود نمی شود. آنها را می توان به عنوان لهجه ها، به عنوان پس زمینه ها، و یا حتی به عنوان یک کل طرح رنگ استفاده می شود

البوم بلکا در شهریار p,بلکا در شهریار مشهد,
نصاب بلکا در شهریار,بلکا در شهریار اراک,بلکا در شهریار ساده,مدلهای بلکا در شهریار,بلکا در شهریار همدان,
بلکا در شهریار همدان,جهت بلکا در شهریار,رومالین بلکا در شهریار,عکس بلکا در شهریار,آموزش بلکا در شهریار,شستشوی بلکا در شهریار,