بهترین رنگ ساختمان

تاریخ: ۲۰ دی ۱۳۹۶

بهترین رنگ ساختمان

 

چگونه رنگ رنگ را برای اتاقهمان انتخاب کنید

 

 

نقاشی ساختمان خوش دست

نقاشی ساختمان خوش دست

انتخاب یک رنگ رنگ برای اتاق مهمان شما کمتر از اتاق مورد نظر شما هر روز استفاده می کند زیرا به معنای یک فضای موقت است. این همچنین بدان معنی است که سرگرم کننده تر کردن دکوراسیون است زیرا شما می توانید خطرات رنگ بیشتری بگیرید. اگر میخواهید یک عقب نشینی آرام را ایجاد کنید، میتوانید رنگهای رنگارنگ ساحلی خنک، نوترونی گرم یا خاکستری سرد را انتخاب کنید. شما می توانید اتاق مهمان پر جنب و جوش با رنگ های دیواری مانند زرد، سبز و آبی ایجاد کنید.

لوازم جانبی اتاق مهمان را ساده نگهدارید و تمرکز کنید تا بتوانید مکان را برای اقامت راحت کنید. فراموش نکنید که اتاق مهمان خود را با امکانات اضافی اندیشیده شوید تا مهمانان خود را در خانه احساس کنند. شما می توانید رنگ های راحتی مهمانان خود را با دکور اتاق خود برای اتاق الهام گرفته از هتل هماهنگ کنید.

Behr Cloisonne Blue با رنگ های زرق و برق پر زرق و برق ساخته شده تجربه ای از مجموعه لوکس را ارائه می دهد که مهمانان خوش شانسی شما را سرگرم می کند. لایه هایی از رنگ های غنی و پارچه های پر زرق و برق کامل این سبک غنی و آرامش بخش. اطمینان حاصل کنید که یک حمام مجاور با حوله های کرکی و شمع های بلند و صابون در زرق و برق جواهرات برای تجربه کاملا لوکس.

وارنر از سفید، رویای بیش از بژ، Sherwin-Williams Crisp Linen ترکیبی عالی از رنگ رنگ بی رنگ سفید و بی رنگ است. برای گرفتن حداکثر کنتراست و یک سبک سنتی، با استفاده از یک رنگ تزیین سفید فوق العاده ترد با استفاده از Crisp Linen استفاده کنید.

چاپ روی اکرولیک در شهریار,نقاشی اکرولیک در شهریار مدرن,v استاندارد مواد اکرولیک در شهریار,معرفی رزین اکرولیک در شهریار,طرح برای اکرولیک در شهریار,رنگ اکرولیک در شهریار بدون بو,طرح های کابینت اکرولیک در شهریار,بهترین نوع رنگ اکرولیک در شهریار,مواد تشکیل دهنده رنگ اکرولیک در شهریار,
نقاشی اکرولیک در شهریار بدون بو و ضد اب,

ظریف و آرام Sherwin-Williams Windy Blue مختصات زیبایی با دکوراسیون سنتی دارد. با بادکنک غنی خاکستری، Windy آبی همچنین می تواند در یک طراحی اتاق مهمان به سبک معاصر کار کند.

اتاق های مهمان می توانند رنگ بیشتری نسبت به اتاق های دیگر داشته باشند، زیرا آنها در مدت زمان بسیار کم استفاده می شوند. این باعث می شود رنگ های غنی مانند Sherwin-Williams Windy Blue انتخاب خوبی باشد.

نقاش ساختمان خوش دست

نقاش ساختمان خوش دست

بنجامین مور Knitted Cape یک رنگ خنثی بسیار متنوع است. قهوه ای قهوه ای خنثی است که می تواند گاه به گاه یا لوکس باشد، بسته به رنگ هایی که شما به پالت رنگ اتاق مهمان خود اضافه می کنید. درختان تیره با استحکام کاپهای رنگی بر روی دیوارها فوق العاده زیبا هستند.

برای یک اتاق مهمان که بیش از نور خورشید کافی به نظر می رسد، بنجامین مور اتریشی یک انتخاب عالی برای خنک کردن چیزهاست. ابدیت یک خاکستری نرم با یک سایه آبی کوچک است. این خاکستری تسکین دهنده به اندازه کافی چند منظوره است که یک پالت رنگ معاصر را منتشر می کند اما به اندازه کافی برای یک اتاق مهمان سنتی طراحی شده است.

پروژه نقاشی ساختمان

پروژه نقاشی ساختمان

انتخاب سبز مناسب برای یک اتاق مهمان می تواند چالش برانگیز باشد. بنجامین مور سرین بریز فقط به اندازه کافی سبز است تا سبکی از اتاق را به ارمغان بیاورد، اما با اشاره به آبی، آن را درخشان و نور می کند. Serene Breeze می تواند مرکزی از عقب نشینی مهماندار طبیعت باشد.

کره بادام زمینی Behr به رنگ خاکستری بی نظیر و با استقبال بی نظیر رنگ با وزن بسیار بالایی برخوردار است، به این معنی که با چوب های تیره و مبلمان سنگین مناسب می باشد. این بژ عمیق می تواند انتخاب خوبی برای یک اتاق مهمان که دو برابر به عنوان اتاق خانواده یا دفتر.

Valspar Dancing Mist مناسب برای عقب نشینی مهماندار الهام گرفته از آب است. این رنگ آبی رنگ نرم باعث می شود شما به روز و شب های آرام و دلخراش در دریا فکر کنید. جنگل های تاریک و سبک، و تر و تمیز سفید سخاوتمندانه، جفت زیبایی با رقص مه.

Valspar Champagne Tile یک نرم خنثی زرد نرم و با اشاره هلو است. شامپاین تلخ یک رنگ رنگ زرد آفتابی است که فضایی شاد را ایجاد می کند. اتاقهای مهمان که دارای نور طبیعی کافی نیستند و یا به سمت شمال هستند، می توانند با یک رنگ رنگ درخشان مانند این ظاهر شوند.

نقاش ساختمانی

نقاش ساختمانی

پشم گوسفند وجانوران دیگر HDC-NT13 Behr
۱۰ رنگ اتاق مهمان | Color.About.com
تصویر © مجموعه مهر و موم خانه تزئین پنبه مروین.
بهار مرینو پشم یک رنگ زیبای رنگارنگ است. رنگهای رنگ Greige بهترین بژ و خاکستری را انتخاب می کنند که موجب راحتی استفاده از خنثی می شود. قدرت رنگ مروینو پشم آن را به عنوان یک پس زمینه کامل برای ویژگی های معماری قوی با قالب بندی سخاوتمندانه و تر و تمیز است.

دکوراسیون ساحلی الهام بخش مناسب برای مهمانان است
دکور الهام گرفته از ساحل، همه کاره است. یک اتاق مهمان کوچک می تواند با استفاده از رنگ های ساحلی و دکوراسیون باز و باهوش باشد . اسرار ایجاد یک عقب نشینی الهام گرفته از ساحل را بررسی کنید.

اجرا مولتی کالر,اجرای اکرولیک,قیمت رنگ روغنی,یه رنگ خوب,نقاشی ساختمان شهریار در شهریار,نقاشی ساختمان شهریار در اکبر آباد,
نقاشی ساختمان شهریار در رباط کریم,نقاشی ساختمان شهریاری در شهریار,
نقاشی ساختمان شهریار در چهار راه مخابرات,