بهترین نقاشی ساختمان

تاریخ: ۲۰ دی ۱۳۹۶

بهترین نقاشی ساختمان

پتینه کاری و نقاشی ساختمان

پتینه کاری و نقاشی ساختمان

پالت رنگ الهام گرفته از ساحل می تواند خانه شما را به یک فرار آرام با رنگ های رنگی تازه و طبیعی تبدیل کند. یک پالت رنگ رنگ ساحلی وجود ندارد که برای هر فضای مناسب باشد. هر خانه دارای روشنایی و سطوح خاص خود است که بر روی رنگ های دیوار تاثیر می گذارد. راز انتخاب رنگ های مناسب رنگ با الهام شروع می شود، سپس رنگ هایی را که دوست دارید، انتخاب کنید.

با الهام از ۱۰ رنگ برتر در سبک ساحل

تنفس هوای تازه – بنجامین مور

نقاشی ساختمان خوش دست

نقاشی ساختمان خوش دست

بهترین نقاشی های نقاشی رنگ پوست
بنجامین مور نفس تازه ای – رنگ های الهام گرفته از ساحل. © بنجامین مور
نفس تازه ای از رنگ سال ۲۰۱۴ بنیامین مور است. رنگ این رنگ آبی ساحلی چیست؟ تنفس هوای تازه یک رنگ طراوت است که به عنوان رنگ دیوار غرق نمی شود، اما می تواند یک طرح طراحی بسیار جذاب به عنوان یک رنگ سقف باشد.

بهترین نقاشی های نقاشی رنگ پوست
نقاشی رنگ های الهام گرفته از ساحل – Lyndhurst Duchess Blue. © Valspar
نه هر ساحل آبی نور و هوا است. Valsar’s Lyndhurst Duchess Blue آبی اشباع شده است که دارای سبکی خوشمزه است. این رنگ غنی به عنوان یک دیوار لهجه در پشت یک شومینه سفید و یا برای یک صندلی رنگ شده کامل می شود. شما همچنین می توانید الهام بخش ساحل را با استفاده از این رنگ برای درب ورودی خود بیابید. Lyndhurst Duchess Blue بخشی از اعتماد ملی Valspar برای جمع آوری تاریخی است.

بهترین نقاشی های نقاشی با رنگ ساحل – Magnolia Green
Magnolia سبز توسط Joanna Gaines Magnolia Home. © Magnolia Home
بهترین پالت رنگ الهام گرفته از ساحل باید دارای یک رنگ رنگ سبز زرق و برق دار باشد. Magnolia Green توسط Joanna Gaines Magnolia Home یکی از زیباترین رنگ های رنگی موجود در بازار است. جوانی Magnolia Green را “کلاسیک به سبز” توصیف می کند.

ماگنولیا سبز غنی و طبیعی است، همچنین یک رنگ رنگارنگ پر جنب و جوش است که با رنگ های آبی و آبی رنگ و آرام آرام مخلوط شده است. یک سبز غنی مانند این برای یک لهجه در پشت شومینه سنگی یا در یک فضای باز برای تسخیر خود استفاده کنید

آیا بنجامین مور ساحل شیشه ای خاکستری است؟ آیا آبی است؟ یا سبز است؟ این رنگ آرامش بخش سحابی ساحلی است. شیشه ساحل می تواند در بسیاری از پالت ها و سبک های رنگ به دلیل قابلیت انعطاف پذیری آن کار کند. نمونه برداری از این رنگ در فضای خود ضروری است، زیرا ساحل شیشه می تواند با رنگ های دیگر اتاق تغییر کند.

بنجامین مور Hawthorne زرد زرد غنی است که به راحتی به یک پالت رنگ الهام گرفته از ساحل می آید. این رنگ رنگ زرد آفتابی می تواند رنگ های الهام گرفته از آبی و سبز خود را با اضافه کردن گرما از خورشید را تکمیل کند. Hawthorne Yellow مخصوصا در یک پالت رنگی با رنگ آبی و گلهای رنگی دارد.

آخر هفته از Magnolia Home توسط Joanna Gaines خاکستری عمیق با زرد آبی سبز است. این یک جایگزین گرم برای استفاده از زغال قهری خاکستری یا قهوه ای تیره در طرح رنگ شما است. هفته زمستان مانند فصل زمستان در ساحل، یک پرتوی تاریک و مرموز دارد. شگفتی غیر معمول در آخر هفته باعث می شود که یک شریک بزرگ با لهجه آبی یا سبز در طرح رنگ الهام گرفته از ساحل خود داشته باشید.

ماسه مروار Behr یک رنگ خیره کننده و منحصر به فرد است که اشاره به طلا را به یک خنثی خنثی می دهد. این غنی غنی انتخاب رنگی برای رنگ دیوار است اگر رنگ سیاه را به عنوان لهجه اضافه کنید. همه کاره بودن دریای مروارید به شما امکان انعطاف پذیری انتخاب سبز، آبی یا آبی را برای لهجه ها می دهد.

Sherwin-Williams Porpoise خاکستری عمیق و گرم است. با محبوبیت greige، رنگ Porpoise پاسخ به سوال “چه چیزی یک greige تیره به نظر می رسد؟” این رنگ می تواند به عنوان یک لهجه لنگر برای پالت الهام گرفته از ساحل شما کار کند. خاکستری خاکستری تیره مانند این است که برای مبلمان و اثاثه یا لوازم داخلی، پارچه و لوازم و ویژگی های معماری برجسته ایده آل است.

اگر خاکستری را با دقت انتخاب کنید، با استفاده از خاکستری در یک اتاق ساحلی سبک می تواند شیک و طبیعی باشد. بنجامین مور Skipping Stone یک خاکستری گرم است که تصویر پاره ای از چوب را به پالت رنگی می دهد. خاکستری گرم مانند Skipping Stone به خوبی با رنگ های آبی کم رنگ، تر و تمیز سفید خامه ای و لهجه های سیاه کار می کند.

فرق مولتی کالر با روغنی,فرق مولتی کالر با اکرولیک,فرق رنگ روغنی با اکرولیک,
قلم نقاشی ساختمان شهریار,انواع نقاشی ساختمان شهریار,
سوالات در مورد نقاشی ساختمان شهریار,روش تمییز کردن دیوار,
شست شوی دیوار,رنگ کردن در,رنگ کاری درها,
رنگ کاری در,توافق نامه نقاشی ساختمان شهریار,مراحل نقاشی ساختمان شهریار,
مزد نقاشی ساختمان شهریار,

پروژه نقاشی ساختمان

پروژه نقاشی ساختمان

اکرليك,
Valspar Gossamer Sky یک آبی رنگ پریده است که با اشاره به سبز، دارای یک نگاه آبی به هوا است. Gossamer Sky آرام و آسان به عنوان یک رنگ دیوار یا به عنوان یک الهام از رنگ برای مبلمان وبهلسترد یا برای ملافه است.

یاد بگیرند که رنگ را انجام دهی
هنگام انتخاب گزینه های مختلف، با انتخاب رنگ ها، احساس راحتی می کنید. یادگیری اصول انتخاب رنگ می تواند به شما کمک کند هنگامی که سبک خود را در ذهن داشته باشید و آماده پالت رنگ خاص خود هستید.