نقاشی ساختمان در تهرانسر

تاریخ: ۲۲ دی ۱۳۹۶

نقاشی ساختمان در تهرانسر

نقاشی ساختمان در تهرانسر و شهریار با مدیریت نقاشی ساختمان استاد نقاش خوش دست رنگ آمیزی و رنگ کاری ساختمان با رنگ ساختمان در تهران و تهراسر با نقاشی ساختمان در تهرانسر با مدیریت خوش دست

رنگ کردن منازل و راه پله ها و نرده های راه پله و رنگ کردن سقف ها رنگ کردن دیوار ساختمان با رنگ روغنی و رنگ بدون بو

نقاشی ساختمان خوش دست

نقاشی ساختمان خوش دست

فقط به این دلیل که استودیوی شما کمتر از ۶۰۰ فوت مربع است، به این معنا نیست که باید یک اتاق خوابگاه کوچک داشته باشید.

البته، شما نمی توانید جادویی گسترش آپارتمان خود را (به جز دیوار همسایه خود را). اما با برنامه ریزی فضای کمی و دکور درست، شما می توانید هر مربع اینچ از محل خود را به حداکثر رساندن برای ایجاد خانه بزرگسالان که سزاوار است – بدون تجدید نیاز است!

پس از فیلمبرداری با کیفیت پایین خود را از بین ببرید. در اینجا ۱۲ طرح استودیو آپارتمان برای الهام بخشیدن است.

بهتر ببینید تماشا کنید
Cut-A-Rug-Studio-Apartment
آزمایشگاه Labl
ایجاد آپارتمان خود را با ایجاد مناطق جداگانه زندگی می کنید بسیار زیاد است. اما چه مقدار مربع باید به هر بخش اختصاص دهید؟

نقاشی ساختمان خوش دست

نقاشی ساختمان خوش دست

در نظر بگیرید که در خانه شما شادتر می شود.

میخواهید دوستان را برای Netflix دعوت کنید؟ فردی که در این استودیوی NYC زندگی می کند، یک فضای اتاق نشیمن بزرگ را به ارمغان آورد و یک فضای اتاق خواب و ناهار خوری را به ارمغان آورد.

اگر مجاز به رنگ آمیزی دیوارهای خود نباشید، ایده دیگری برای سرقت از این آپارتمان – حذف، پوست و چوب …
بیشتر

پتینه کاری و نقاشی ساختمان

پتینه کاری و نقاشی ساختمان

تبدیل استودیو خود به یک هتل بوتیک
بوتیک-هتل اتاق آپارتمان
تعطیل نیویورک
اگر شما همیشه در حال حرکت هستید و خانه فقط یک جایی است که شما دوش می کشید و بخوابید، چرا آپارتمان خود را مانند یک اتاق هتل بوتیک سبک نمی کنید؟

به عنوان مثال، این خانه ۳۰۰ فوت مربع با ویژگی های موجود در آپارتمانهای مرسوم، بسته بندی شده است و همه مراحل از تخت را شامل می شود، از جمله یک آشپزخانه شیک، چند قطعه از مبلمان یکپارچهسازی با سیستمعامل و البته یک مینیبار سرپرستی (روی پنجره).

اما ستاره این آپارتمان، همانطور که در هر اتاق هتل شیک پیدا می کنید، تخت راحت است که در داخل اتاق قرار گرفته است …

پروژه نقاشی ساختمان

پروژه نقاشی ساختمان

هنگامی که به فضای کوچک تزئین می شود، اتاق مجلل اتاق های جادویی را در حال گسترش قدرت های کم مشخصات، مبلمان نیمکت می برد.

در مقایسه با بسیاری از سبک های معاصر، طرح های نیمه عمر بسیار نزدیک به کف می شوند که باعث می شود سقف و پنجره ها بلندتر شوند. چنین موردی در این استودیوی ۲۷۰ فوت مربعی آفتابی در مونثارت، پاریس است.

عکسهای بیشتری از این پناه کوچک را که توسط ماریون آلبرگ طراحی شده است مشاهده کنید.

اگر سقف های بالا دارید، می توانید با استفاده از یک تخت گنجشکی، فضای بیشتری را برای شستوشو داشته باشید.

این یک ایده برنده است که این استودیوی ۱۹۳ فوت مربع در استکهلم را تبدیل به یک دوبلکس یک خوابه کرده است – اتاق نشیمن راحت را ببینید.

اما سطح دوم، تنها دلیل این جذاب Scandinavian به نظر می رسد بسیار بزرگتر از اندازه واقعی آن است. دیوارها و دکوراسیون هر دو رنگ سفید هستند. با هم، آنها سایه ای ایجاد می کنند که در آن سقف ایجاد یک اثر باز و هوایی می کند. لهجه گرم شدن اتاق در …

نقاش ساختمان خوش دست

نقاش ساختمان خوش دست

خرده مقیاس – مبلمان – درام
لودین فستی گتسبیرا
این آپارتمان راه آهن در گواتنگبورگ، سوئد، کمتر از ۱۹۰ فوت مربع است. در اینجا نحوه قرار دادن دکور هوشمندانه، منزل کوچک را به یک محل راحت کوچک تبدیل می کند.

اولین سفارش کسب و کار یک منطقه چند منظوره برای خوابیدن و اجتماعی شدن بود. یک تخت سبک زیبایی که دو نفره به عنوان یک مبل در کنار هم قرار دارد. میز جلویی و همچنین دو میز کوچک که از باز بودن اتاق منصرف نمی شوند، تابع را اضافه می کنند.

مورد علاقه ما، به پایان رسید لمس در این …
تغییر-o طرح بندی
Studio-Apartment-Double-Duty-Living-Room
زندگی ویرایش
گراهام هیل، هنگامی که برای بهینه سازی استودیوهای آن بیتی می آید، یک جادوگر است که دو برابر اندازه خود را احساس می کند. شرکت او، LifeEdit، با معماران و توسعه دهندگان در ایجاد آپارتمان های بسیار کوچک قابل استفاده می باشد.

پروژه فعلی هیل یک استودیوی ۳۵۰ فوت مربعی است که وی با شریک زندگی خود و دو سگ خود به اشتراک می گذارد. نگه داشتن این طرح مایع کلیدی برای ساخت خانه خود ملتیفنكتیونال است
هر نوک کار کن
Studio-Apartment-layout-Dresser-Bed
Bjurfors.se
این لانه کوچکی باعث می شود بیشتر از هر گوشه و کنار، سه منطقه جداگانه زندگی ایجاد کند.

محدوده کوچکی در گوشه ای ایجاد می کند که برای تخت و ذخیره سازی اضافی مناسب است.

در مقابل ورودی آشپزخانه، یک پچ فضای دیوار به یک ظرف صبحانهی دلپذیر تبدیل میشود.

در سراسر میز ناهار خوری صندلی عشق است که اتاق نشیمن را ایجاد می کند. یک فرش در جلو، احساس جدایی بین هر سه منطقه را افزایش می دهد.

تحسین هر اینچ این آپارتمان در Bjurfors.

مرتبط: ۲۴ هوشمند و شیک …
بیشتر

پاها از تخت را مرور کنید
مبل دو نفره اتاق
آزمایشگاه طراحی BAM
قرار دادن مبلمان در نزدیکی پای تخت شما، یک راه عالی برای ایجاد جدایی کمی بین مناطق زندگی و خواب است. شما می توانید یک مبل یا میز یا هر دو را همانطور که در این لابی روشن و رنگارنگ در مرکز شهر لس آنجلس نشان داده شده است، استفاده کنید.

آیا استودیو شما یک ورودی راهرو دارد؟ این یکی دیگر از نکته بزرگ این آپارتمان است که به ارزش وام گرفتن است. نگه داشتن محل زندگی اصلی خود را با نگه داشتن ذخیره سازی و نمایش مبلمان در ورودی نگه دارید.

عکس های بیشتری در آزمایشگاه بم طراحی وجود دارد.

اهداف طراحی ارزش سرمایه گذاری
nyc-micro-apartment ideas
narchitects

اگر شما دارای آپارتمان استودیوی خود هستید، در نظر بگیرید که سرمایه گذاری در ساخته شده است و مبلمان قابل انعطاف. ویژگی هایی مانند این باعث خواهد شد که فضای شما نه تنها احساس خوبی به نظر برسد، بلکه ممکن است برای وقت خود به فروش برساند. در اینجا اهداف طراحی برای الهام گرفتن است. این استودیو در اولین آپارتمان کوچک در نیویورک طراحی شده توسط nArchitects ویژگی های تبدیل مبلمان و ذخیره سازی یکپارچه است که حداکثر مربع فیلم. ساخته شده است در دیوار کابینت پشت مبل مبلغ تخت مورفی را پنهان می کند. واحد … بیشتر از سقف ۱۳ لویی؟ هیچ مشکلی Crash-Pad-MakeoverLaurelandwolf.com فضا برای استفاده های مختلف در یک استودیوی جعبه ای با سقف کم تنها به نظر می رسد چالش برانگیز است. ترفند استفاده از مبلمان مناسب است. این حیاط خلوت سان فرانسیسکو با ترکیبی از آثار کم مشخصات و پایه تزئین شده است. این مبلمان از فضای عمودی زیادی برخوردار نیست، بنابراین سقف به نظر می رسد بالاتر است. این آسان است که طرح بندی مکان یک تخت کامل در نزدیکی یک کاناپه کم مشخصات برای ایجاد صندلی های اضافی. تقسیم اتاق در سر تخت بلندترین جسم در آپارتمان است. این … بیشتر از ۱۳ پرده؟ بله لطفا! استودیو آپارتمان پرده dividerWhite Stone StudiosSick از نگاه به آشپزخانه در حالی که در رختخواب؟

 

شما می توانید اتاق خود را با یک پارتیشن احساس خصوصی تر کنید. انواع کارهایی که کار را انجام می دهند، از صفحه های تاشو به داخل درب های کشویی ساخته شده است. اما ما ترجیح می دهیم سادگی این پرده تقسیم اتاق را در یک آپارتمان در White Stone Studios در فینیکس مشاهده کنیم. این خانه دارای ۴۵۰ فوت مربع نیز دارای حیاط ۲۰۰ متر مربع است. هشدار، این عکس برخی از شهروندان را حسادت خواهد کرد. ۱۳ از یک اتاق خواب Kallax-Room-Divider-Studio-AptHomepolishTurn کردن کوکی استودیوی برش خود را به یک آپارتمان یک خوابه شیک کاملا ممکن است با چند قطعه کلیدی است. سه مورد استثنایی این پد سقوط سقوط را به خانه جعبه جواهر تغییر دادند. برای اولین بار، قفسه کتاب IKEA KALLAX (هزینه آن تنها ۲۰۰ دلار است!) که اتاق خواب را برداشت. اگر شما به دنبال یک راه حل که نور آفتاب را مسدود نکند، این واحد پارتیشن فضای کوچک است. این نیز فراهم می کند ذخیره سازی عملی، که تقریبا هر آپارتمان استودیو needs.Next، دوست داشتنی.

 

نقاشی ساختمان با رنگ درجه ۱, نقاشی کردن خانه, نقاش برای ساختمان, نمونه کارهای نقاشی ساختمان, نمونه کارنقاشی ساختمان, نمونه کار نقاشی ساختمان, نقاشی و رنگ آمیزی ساختمان,