عکس نقاشی ساختمان در شهریار

تاریخ: ۰۱ اسفند ۱۳۹۶

عکس نقاشی ساختمان در شهریار

عکس نقاشی ساختمان در شهریار-بلکا در شهریار همدان, جهت بلکا در شهریار, رومالین بلکا در شهریار, عکس بلکا در شهریار, آموزش بلکا در شهریار, شستشوی بلکا در شهریار, تاریخچه بلکا در شهریار, اموزش بلکا در شهریار, کارخانه بلکا در شهریار, کاتالوگ بلکا در شهریار, طراحی بلکا در شهریار, اهواز بلکا در شهریار,

اموزش بلکا در شهریار

ابزار نقاشی
قلم موها قلم موها در انواع مختلفی تولید میشوند. موهای قلم بسته به نوع استفاده و محل کاربرد میتواند از جنس موی حیوانات، پلی استر، نایلون، اسفنج یا پلاستیک تولید شود. قلم موها در اشکال و اندازههای مختلف از نوع مدادی کوچک تا مسطح و پهن ساخته میشوند، کیفیت قلم مو عامل بسیار مهمی به شمار می آید. معمولا یال اسب، بهترین مو برای کاربرد در قلم مو میباشد. به علت اینکه نوک موی برخی حیوانات چند شاخه هستند، به پخش یکنواخت و صاف رنگ کمک می کند. اثراتی که این نوع قلم مو بر جای میگذارد، بسیار ریز بوده و به این ترتیب آثار قلم مو به حداقل میرسد. امروزه در ساخت قلممو از موهای مصنوعی نیز استفاده میشود که نسبت به موهای حیوانی بادوامتر و در مقابل سایش مقاومتر میباشند. کار با قلم مو نیاز به مهارتهای ویژهای دارد. رنگ کار باید بیش از نصف قلم مو را در رنگ فرو نبرد تا آنکه برای جدا کردن رنگ اضافی از قلم مو نیازی به کشیدن آن به لبههای ظروف محتوی رنگ نباشد. نقاش ماهر مقدار تقریبی سطحی را که به وسیله قلم موی حاوی رنگ پوشیده میشود، میداند، لذا با کمترین دفعات برداشت رنگ از ظرف، رنگ را در سطح مورد نظر پخش کرده و پوششی با ضخامت یکسان و یکنواخت ایجاد مینماید. اگر قلم مو بیش از اندازه به رنگ آغشته شود، رنگ در قسمت انتهایی آن جمع شده و غیرقابل استفاده می ماند و این رنگ در اثر از دست دادن حلال خود بسیار غلیظ و چسبناک میشود و پس از خشک شدن، کار با قلم مو سخت تر و تمیز کردن آن مشکل تر میگردد. پس از استفاده از قلم مو ابتدا باید آن را با وایت اسپیریت یا حلال مناسب دیگر، پاک و تمیز و به طور معلق از دسته آویزان کرد تا مواد حاصل از شستشو در موهای قلم مو باقی نمانده و مشکلاتی را فراهم ننماید.

نمونه کار نقاشی ساختمان

نمونه کار نقاشی ساختمان

عکس نقاشی ساختمان در شهریار

در صورتی که از رنگ پلاستیک برای نقاشی استفاده میشود و قصد دارید در زمان کوتاهی مجددا از آن استفاده نمایید، پس از شستشو آن را در کاغذی مرطوب بپیچید. مزایا و معایب قلم مو، از آنجا که برای رنگ آمیزی سطوح مختلف قلم موهای متنوع و گوناگونی به لحاظ اندازه، فرم، ضخامت و جنس موهای آنها وجود دارند، لذا عامل تعیین کننده انتخاب نوع قلم مو و مناسب ترین آنها به نوع رنگ تهیه شده و همچنین میزان وسعت سطح بستگی دارد. به این معنا که قلم موهای مورد استفاده برای رنگ پلاستیک برای رنگ روغن به کار نمیروند و همچنین از قلم موهای کوچک برای رنگ آمیزی سطوح وسیع نمی توان استفاده کرد. از جمله معایب کاربرد قلم مو به مهارت مورد نیاز کاربر میتوان اشاره کرد. در واقع برای به کارگیری قلم مو شخص میبایست از تبحر کافی بهره مند باشد زیرا در غیر این صورت با سطحی راه راه حاصل از رد قلم مو و یا شرههای رنگ مواجه میشود. مهمترین مزیت آن این است که با توجه به تنوع موجود در تولید آن، پوشش اغلب سطوح حتی ناصاف و با برجستگیها و فرورفتگیهای مختلف امکان پذیر است مگر آنکه محدودیت فضایی فرورفتگی از مانور حرکتی قلم مو و دست جلوگیری کند که در چنین شرایطی اصراری بر به کارگیری قلم مو نبوده بلکه میبایست از ابزار دیگری استفاده کرد.

پروژه نقاشی ساختمان

پروژه نقاشی ساختمان

عکس نقاشی ساختمان در شهریار